سمنان ۲۰۰۰پروانه معدنی دارد.

نوشته شده توسط خانم محبی در تیر ۹, ۱۳۹۷

بهروز اسودی، ضمن بیان اینکه استان سمنان دارای ظرفیت های معدنی فراوانی است که سعی داریم تا موانع تولید را در این معادن از سر راه برداریم، تأکید کرد: باهدف گسترش سرمایه گذاری و فعالیت های معدنی، تأمین برق موردنیاز معادن شاهرود و دامغان تا دو سال دیگر در دستور کار قرار می گیرد.

وی افزود: تأمین برق پایدار برای بخشی از معادن استان سمنان یکی از اقداماتی است که در حوزه ایجاد رغبت برای سرمایه گذاری و همچنین ارتقای معادن و تولیداتشان در دستور کار قرار دارد.

وجود بیش از ۲۰۰۰ پروانه معدنی در استان سمنان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان بابیان اینکه بیش از دو هزار پروانه معدنی در این استان وجود دارد، گفت: اگر بتوانیم زیرساخت های معادن را تأمین کنیم قطعاً شاهد استقبال خوب سرمایه گذاران در این حوزه نیز خواهیم بود.

اسودی بابیان اینکه دولت موظف است تا زیرساخت موردنیاز معدن را تأمین کند، گفت: معادن استان سمنان با داشتن ۴۲ماده معدنی موردنیاز کشور یکی از مهم ترین منابع معدنی ایران اسلامی محسوب می شوند که کمک به آن ها، یاری رسانی به اقتصاد کشور است.

وی بابیان اینکه معادن جز نیازها بخش انرژی، برق، آب و راه چیز دیگری نیاز ندارند، گفت: باوجود ظرفیت های فراوان استان سمنان درزمینهٔ معدن ازجمله آن ها می توان به رتبه نخست سمنان در ذخایر گچ و سیلیس کشور را اشاره کرد، به دلیل کمبود زیرساخت ها در تعداد قلیلی از معادن استان آنچنان که باید و شاید شاهد تامین زیرساخت ها نبوده ایم اما امیدواریم با همراهی ایمیدور در آینده شاهد بهبود هرچه بیشتر معادن استان باشیم.

منبع : دنیای معدن

بازدیدها : 322 بار دسته بندی ها:
برچسب ها : , , , , , ,

مطالب مرتبط :

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

توجه: Html ترجمه نمیشود!

*

6 × = 42

ورود به صفحه اینستاگرام ما
ورود به صفحه فیسبوک
ورود به صفحه توییتر ما
ورود به کانال تلگرام
برای اطلاع از اصلی بودن لودر XCMG ZL50 کلیک کنید
تماس با ما
استعلام اصلی بودن لودر XCMG ZL50