درباره ما

آران ماشین توس

شرکت آران ماشین توس با بیش از ده ها سال تجربه و بهره گیری از کادری متخصص و کارآزموده و محیط کاملا حرفه ای در زمینه تولید انواع ماشین آلات راهسازی،معدنی و عمرانی با بهترین تکنولوژی روز دنیا و مطابق با نیاز روز ایران اقدام نموده است. این شرکت جهت هموارسازی مراحل خرید  و دسترسی  سریع و آسان  به محصولات ، با شبکه فروش گسترده و بیش از 25 نمایندگی فعال در سراسر کشور فعالیت دارد.

یکی از مهمترین و اصلی ترین اهداف شرکت آران ماشین توس  ارائه خدمات پس از فروش بالا و به موقع به مشتریان خود بوده و هست و همین امر باعث برتری خود نسبت به سایر رقبا شده است. دفتر مرکزی این شرکت واقع در مشهد مقدس آماده پاسخگویی و بازدید شما متقاضیان دستگاه های راهسازی  می باشد.

سال تاسیس

از سال ۱۳۸۲ فعالیت شرکت تحت عنوان نام آران ماشین توس آغاز گردید

سال تاسیس آران ماشین توس
مدیر عامل آران ماشین توس

مدیر عامل

شرکت آران ماشین توس از ابتدا فعالیت خود را تحت مدیریت جناب آقای کیش بافان آغاز کرده است و تا به حال ادامه داده است

حوزه مکانی فعالیت

این شرکت فعالیت خود را به طور متمرکز در شهر مشهد مقدس در جوار حریم رضوی آغاز نموده است

حوزه مکانی فعالیت آران ماشین توس

هدف اصلی

شرکت آران ماشین توس با مدیران مجرب و کارآزموده، با هدف توسعه فعالیت های معدنی و امور وابسته اقدامات خود را در حوزه تولید ماشین آلات معدنی و راهسازی آغاز نمود و تمام تلاش خود را در راستای توسعه روز افزون این فعالیت ها ادامه خواهد داد .

افتخارات

شرکت آران ماشین توس با حضور فعال در حوزه فعالیت های معدنی و شرکت در نمایشگاه های مختلف در سراسر کشور موفق به اخذ افتخارات و عناوین مختلفی گردیده است .

 

@Aran_Machine

ما را در صفحه اینستاگرام آران ماشین دنبال کنید !

@Aran_Machine

ما را در کانال تلگرامی آران ماشین دنبال کنید !